تعمیر و نگهداری دیجیتال ماشین آلات با Smartenance

تعمیر و نگهداری پیش گیرانه ماشین آلات نقش مهمی در جلوگیری از مشکلات دارد تا ماشین آلات بتوانند کماکان فعال باشند. در بسیاری از خطوط تولید ، هنوز هم تکنسین ها در حالتی سخت و دشوار دستور العمل های تعمیر و نگهداری  مثل تمیز کردن براده ها ، تعویض فیلترها یا جایگزینی روانکارها را با کمک کاغذ و قلم یادداشت می کنند. شرکت فستو این امکان را به شما می دهد تا تعمیر و نگهداری دیجیتال تجهیزات را با Smartenance انجام دهید. این اپلیکیشن با دارا بودن سیستم مدیریتی و یادآوری اجرای کارها ، هر عملیاتی را بصورت دیجیتالی ثبت می کند و بنابراین سرعت انجام فرایندها را بالا می برد.

 

تعمیر و نگهداری دیجیتال با استفاده از Smartenance  ساده ، سریع و قابل اطمینان است که از دو بخش تشکیل شده  : 1- تقویم تعمیر و نگهداری موبایل به عنوان یک اپلیکیشن برای تلفن های هوشمند و تبلت ها جهت تسهیل کار اپراتورها و 2- یک داشبورد به عنوان وب سایت برای مدیران تولید که می توانند برای مدیریت و ثبت وظایف کاری تعمیرات و نگهداری استفاده نمایند. بنابر این ، اپراتورهای ماشین آلات تقویم تعمیر و نگهداری برای هر ماشین را باتوجه به اطلاعات ضروری به تلفن هوشمند یا تبلت ارسال و دریافت می کنند. مدیران تولید نیز می توانند تمامی ماشین آلات را بصورت متمرکز مانیتور کرده و در یک نگاه کارهایی که باید فورا انجام شوند یا فیدبک همکاران در مورد تعمیرات و نگهداری های انجام شده را مشاهده کنند و در نتیجه هنگامی که مشکلی در ماشین آلات شناسایی می شود ، بسیاری از مسیرهای مرتبط و لزوم هماهنگی های میان واحدها حذف می شوند.

ارایه شده در نمایشگاه هانوفر 2018

ما هم اکنون از سیستم مدیریت تعمیر و نگهداری دیجییتال در سه ماشین بصورت آزمایشی در کارخانه فناوری شارن هاوزن آلمان استفاده می کنیم. بعد از نمایشگاه هانوفر ، اپلیکیشن Smartenance در گوگل پلی ، اپل استور و اپلیکیشن های فستو در دسترس خواهد بود.

بعد از نصب ، مشتری یک داشبورد خالی مشاهده می کند که هیچ وظیفه ای برای تعمیر و نگهداری یا ماشینی تنظیم نشده است. مشتری اطلاعات تعمیر و نگهداری و وظایف کاری را از اسناد و مدارک آن ها بر اساس اطلاعات سازنده یا فروشنده علیرغم اینکه فستو باشد یا نه وارد می کند. سپس مشتری داشبورد را با تلفن هوشمند یا تبلت لینک می کند تا سریعا قابل استفاده باشد . اپراتورهای ماشین آلات می توانند تمامی وظایف کاری را در تقویم روزانه و شخصی مشاهده و با آن کار کنند. مدیران تولید نیز می توانند بصورت آنلاین بر روی وظایف کاری نیمه تمام و تمام شده نظارت کنند.

اپلیکیشن Samrtenance  نه تنها برای اپراتورهای ماشین آلات بلکه برای ماشین سازان نیز جالب توجه است . آن ها می توانند از طریق راه حل دیجیتال وظایف کاری تعمیر و نگهداری برای هر ماشین را بصورت مستقیم انتقال داده و به مشتری تحویل دهند.

Festo Smartenance_v1.5.34_apkpure.com.apk